ana sayfa > İnternet Dünyası > Facebook Kaydol / Facebook Üye Ol

Facebook Kaydol / Facebook Üye Ol

Cumartesi, 20 Ağu 2011

Facebook sitesine kaydolmak ve facebook kullanımı, çok kolay ve ücretsizdir. Facebook nasıl kaydolunur , nasıl facebook üyesi olunur, facebook nasıl kullanılır hepsini bu başlık altında anlatacağız. Farklı aktivitelerin odağı haline gelen facebook dünyasına kaydolmak için şu yolları izleyiniz.

FACEBOOK KAYDOL-FACEBOOK ÜYE OL

Facebook sayfasına giriş yapınız. Girilen sayfada sağ üstte KAYDOL yazısını göreceksiniz. Orada verilen ad, soyad, e posta , şifre bilgilerinizi doldurarak facebook üyesi olabilirsiniz. Verdiğiniz e postaya yapılan bildirimler ve ayrıntılı bilgiler gelecektir. Verilen e postaya aktifleştirmek için bir mail gelecektir o maildeki doğrulama sayfasına girin ve hesabınızı aktifleştirin. Almış olduğunuz hesabı facebook sayfasına e posta ve şifreyi yazarak kullanabilirsiniz. Böylece facebook dünyasına adım atmış olacaksınız.

Size ait bilgilerinizi profile girerek güncelleyebilirsiniz. Facebook ‘ un arama motoru sayesinde de sevdiklerinize ulaşabilir, onlarla sohbet edebilirsiniz. Gizlilik ve güvenlik ayarlarından da güvenliğinizi kontrol altına alabilirsiniz. Facebook kaydol hakkındaki soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sorun yaşıyorsanız sitemizin facebook hakkında alt başlıklarımızı inceleyebilirsiniz.

  1. filiz bozoglu
    Perşembe, 14 Haz 2012 zamanında 15:29 | #1

    BN BİRKERE SEVERİM AMA BENM OLANN ÖLÜMÜNE GİDECEK KADAR BEN DE ONU ONU BNDE ÖLDÜRECK KADR SEVDİM OLMADI

yorumlar kapalı.